Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi

garnier_saf_ve_temiz_sauna_etkili_arındırıcı_kil_maskesi

Cildimizi her gün temizlesek de sürekli yapılan makyaj cildimizde derin kalıntılar bırakır ve zaman zaman cildimizi makyaj temizleyicilerinden daha yoğun temizleyicilerle temizleme ihtiyacı hissederiz. Ben de her gün cildimi jellerle ve misel sularla temizlesem ve haftada bir peeling yapsam da daha derinlemesine temizlik ve cilt problemlerini azaltma konusunda daha farklı çözümler arayışına girdim ve maskelere yöneldim. Bugüne kadar pek çok farklı maske çeşidi denedim ve sonunda aradığımı Garnier Kil Maskesinde buldum.


garnier_safvetemiz_kil_maskesi

Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi benim tüm ihtiyaçlarımı karşılayan üstelik uygulaması da oldukça pratik bir ürün. Öncelikle ürünün vaat ettiği özelliklere bir göz atalım. Çinko içeren bu kil maskesi özellikle karma ve yağlı ciltlerde görülen parlama, tıkanmış gözenekler gibi sorunları gidermeyi hedefliyor. İçeriğinde çinko da bulunan bu maske, ciltteki yağ fazlasını giderdiğini, gözenekleri sıkılaştırdığını ve cildi pürüzsüzleştirdiğini iddia ediyor ki bence hepsi tamamen doğru. Maske cilde uygulandığında ısınan bir formüle sahip. Benim en sevdiğim tarafı ise uygulama süresinin kısalığı. Ürünü nemli cildinize özellikle de yoğun olarak T bölgenize masaj yaparak uyguluyorsunuz ve sadece 3 dakika bekletip yıkıyorsunuz. Hepsi bu. Ben maskeyi kullandıktan sonra cildimde gözle görülür iyileşme olduğunu hemen fark ediyorum. Cildim daha pürüzsüz ve aydınlık bir hale geliyor. Ayrıca özellikle burnumun üzerindeki siyah noktalara da oldukça güzel etki ediyor ve ufak bir müdahaleyle bu siyah noktalardan kurtulabiliyorum. Parmaklarımın arasına temiz pir peçete alıp bu peçetenin yardımıyla siyah noktaların yüzeye çıkmalarını sağlıyorum.

garnier_kil_maskesi

Kil maskesi ikili paketler halinde satılıyor. Her bir paket iki kullanım için tasarlanmış. Bu da kullanım kolaylığı sağlıyor. Ben bu maskeyi banyodan sonra uyguluyorum, bu sayede gözeneklerim daha açık hale gelmiş oluyor ve daha derin bir temizlik yapmış oluyorum. Ürünü yıkadıktan sonra ise gözeneklerimin hemen kapanması için buzdolabında sakladığım gül suyu ve bir pamuk yardımı ile cildimi yatıştırıyorum. Açık gözenekler mikrop kapmaya çok eğilimli olduğu için bu aşamayı atlamamaya dikkat ediyorum.

Garnier Skin Naturals Saf&Temiz Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi’ni Watsons ve Gratis mağazalarında 6.99 TL’ye bulabilirsiniz. Sevgiler…

ilginizi Çekebilir:  Nivea Men After Shave Balsam

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.