LR BB Krem

Bu yazımda sizlere keşfetmekten çok memnun kaldığım LR BB Kremden bahsedeceğim. Yakın zamana kadar LR diye bir markanın varlığından bile haberdar değildim fakat bir iş arkadaşım sayesinde bu markayla tanıştım ve BB Kreminin müptelası oldum. LR bir Alman markası ve özellikle Aloe Vera içerikli ürünleri ile oldukça ünlü bir firma. Firma, gıda takviye ürünlerinden kozmetiğe kadar çeşitli alanlarda faaliyet veriyor. Satış politikası ise Avon, Oriflame gibi üyelik sistemine dayanıyor. Ürünlerinin talc, sentetik yağ, silikon, parfüm ve paraben içermemesi, her şeyin yapay olduğu şu dönemde büyük bir avantaj. Mineralli pudra ürünlerinde normal talk pudrası yerine doğada bulunan mineral pigmentleri kullanılıyor.  Kendimizi yapay ürünlerden ne kadar sakınabilirsek, o kadar iyi.

lr_bb_krembb_krem

Markayla ilk tanışmam olduğu için öncelikle daha önce arkadaşımın denediği ve memnun kaldığı bir ürünle başlamak istedim ve bu nedenle ilk ürünüm BB Krem oldu. Bendeki rengi fair. Zaten iki rengi mevcut. Ürünün vaat ettiği etkilere gelirsek, cildinizi nemlendirme, pürüzleri kapatma, cilt tonunu dengeleme, cildi matlaştırma. Ayrıca SPF 15 faktörlü UV filtresi de içermekte. Gelelim benim deneyimlerime; BB kremin yapısı çok hafif, sürdüğünüzde cildinizle anında bütünleşiyor. Yüzünüzde renkli bir ürün olduğu anlaşılmıyor fakat cilt tonunuzdaki eşitlikler dengeleniyor ve cildiniz daha sağlıklı ve aydınlık bir görünüme kavuşuyor. Yüzünüze sürdüğünüz aydınlatıcı, allık benzeri ürünler de kendini çok daha iyi gösteriyor ve renklerini palette gördüğünüz gibi cildinizde görebiliyorsunuz. Aldığım günden beri favorim olan LR BB Kremden oldukça memnunum. Aslında oldukça uzun bir süredir bu kremi kullanıyorum fakat hem etkilerini gözlemlemek istediğim için, hem de markayla ilgili yeterli araştırma yapabilmek amacıyla LR BB Krem yazısını yazmayı biraz erteledim. Bu markanın farklı ürünlerine de bir şans verip ihtiyacıma uygun ürünlerini de denemeye başladım fakat gerçek etkilerini görebilmek için belirli bir süre kullanmam gerek. Sonuçları daha sonra sizinle tabii ki paylaşacağım:)

lr_colours_bb_krem

Ürünün fiyatı 38.90 TL. LR markası ülkemizde henüz çok  yaygın değil fakat denemek istediğiniz LR ürünleri varsa bana ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu markada denediğiniz, memnun kaldığınız veya kalmadığınız ürünler varsa da lütfen beni bilgilendirin.

Sevgiler…

ilginizi Çekebilir:  Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Leyla diyor ki:

    Merhaba nerden alabilirim ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.