Essence Lash Base (Maskara Bazı)

Çoğu kadının makyajda olmazsa olmazı rimellerdir. Ben de hiç göz makyajı yapmasam bile evden çıkmadan önce mutlaka rimelimi sürerim. Kirpik yönünden de biraz talihsiz olduğum için çok sık rimel değiştirir ve yeni ürünler denerim. Kirpiklerim seyrek ve kısa olduğu için (kıvrıklıktan bahsetmiyorum bile) kirpiklerime hacim verecek ve uzatacak bir maskara arayışım hiç bitmez. Bu denemeler sırasında bazı ürünler beni hayal kırıklığına uğrattığında ve performansını yeterli bulmadığımda yardımıma Essence Lash Base yetişir.


essence_lash_base

Essence Rimel Bazı, performansından memnun olmadığım rimelleri ufak bir dokunuşla daha etkili hale getirmede en büyük yardımcım. Baz beyaz renkte ve akışkan bir yapıda. Uyguladığınızda kirpiklerinizi düzgünce tarıyor ve birbirinden ayırıyor. Bazın esas görevi, rimel kapasitesini arttırmak. Ürünü uyguladıktan sonra fazla vakit kaybetmeden 1-2 dakika içinde rimelinizi uygulamanız gerekiyor. Aksi taktirde baz kuruyor ve üzerine rimel uygulamak biraz zorlaşıyor. Ürünün beyazlığı sizi kesinlikle korkutmasın çünkü maskarayı kirpiklerinize uyguladığınızda beyaz görüntü tamamen ortadan kayboluyor. 

essence_maskara_bazı

Ben bu bazı maskaramdan daha fazla verim almak istediğimde ve yoğun bir göz makyajı yaptığımda kirpiklerimi daha belirginleştirmek için kullanıyorum. Şimdiye kadar gözlerimde herhangi bir tahrişe veya yanmaya sebep olmadı. Ürünü kullandığınızda herhangi bir ekstra çabaya gerek kalmadan rimelinizi normal bir şekilde temizleyebiliyorsunuz.

Sizin de performansından memnun kalmadığınız rimelleriniz varsa, onları çöpe atmak veya kurumaya terk etmek yerine mutlaka Essence Lash Base’i kullanmanızı öneriyorum. Bu ürünü Gratis mağazalarında 9 TL’ye bulabilirsiniz. 

Sevgiler…

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.