The Balm Put a Lıd on It Eyelid Primer (Far Bazı)

Gratis’in makyaj sektörüne girmesiyle birlikte The Balm markası da hayatımıza girdi. Aslında yurt dışında high-end (yüksek fiyatlı) bir marka olmasına rağmen ülkemizde drugstore kategorisinde satılıyor ve bence bu bizler için büyük bir şans. Bu marka temiz içerikli, paraben ve talc içermeyen ten ürünleriyle ünlü bir marka. Özellikle allıkları, pudraları ve aydınlatıcıları pek çok kadının favorisi. Ambalajları ise oldukça eğlenceli.


 

the_balm_put_a_lid_on_it

Benim bu markada en sevdiğim ürün; Put a Lid on It far bazı. Öncelikle, makyaja yeni başlayanlar için far bazının ne olduğuyla iligili kısa bir bilgi vermek isterim. Özellikle yağlı ciltli bayanların kurtarıcısı olan bu ürün, hem göz kapaklarının gün içinde yağlanmasını önlüyor, hem de farınızdan renk ve kalıcılık anlamında maksimum verim almanızı sağlıyor. Far bazı kullanılarak yapılan göz makyajları hem daha kalıcı oluyor hem de kullanılan ürünler akma-bulaşma yapmıyor. 

the_balm_far_bazı

Put a Lid on It primerin tüp şeklinde bir ambalajı var, yapısı ise silikonumsu.Ürünün uygulanması ise oldukça kolay. Göz makyajınıza başlamadan önce göz kapaklarınıza kaş altına kadar bu bazı uygulayıp daha sonra birkaç dakika bekliyorsunuz. Alt kirpik diplerine de far veya kalem sürme alışkanlığınız varsa, alt kirpik diplerinize de bu bazdan az bir miktar uygulamanız mümkün. Sürdüğünüzde göz kapaklarınızda yağlı ve parlak bir görünümde oluyor fakat sabitlendikten sonra matlaşıyor ve göz kapaklarınızda kadifemsi bir his bırakıyor. Uygulamayı fırçayla veya parmaklarınızla yapabilirsiniz. Ben en iyi sonucu bazı göz kapaklarıma yüzük parmaklarımla uygulayarak alıyorum. Bu ürünü kullandığınızda makyajınızın daha kalıcı olacağını, farınızın gün boyu crease yani göz kapağının katlanma bölgesinde birikmeyeceğini garanti ederim. 

put_a_lid_on_it_far_bazı

Gelelim fiyatına; The Balm Put a Lid on It Eyelid Primeri Gratis mağazalarında 38.90 TL’ye bulmanız mümkün. Bildiğiniz gibi Gratis ve Watsons gibi mağazalar Anneler Günü, yılbaşı gibi özel günlerde ciddi indirimler yapıyor. Bu ürünü de indirimlerde %40 – %50 indirimle yaklaşık 20 TL’ye bulmanız mümkün. Hazır kadınlar günü de yaklaşıyorken indirimlerden yararlanarak bu baza uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiyle kalın.

ilginizi Çekebilir:  The Balm Mary-Lou Manizer Aydınlatıcı

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.